Kontakt
Liška Bystrouška
+420 733 527 799
info@skolkabystrouska.cz
Zdibsko 163
250 67 Klecany

Rozhodnutí ředitelky - COVID-19

9. 9. 2020

Milí rodiče,

Nedá se jinak a i my musíme reagovat na současnou situaci spojenou s epidemií COVID-19. Já osobně jsem v tomto dost rozpolcená – za sebe za Báru, mamku dvou dětí respektuji sice nařízení vlády, i když s nimi nesouhlasím a dokázala bych si představit nastavení procesů boje proti epidemii jinak. Řekněme smysluplněji a svobodněji. 

Jako ředitelka MŠ jsme však zodpovědná za děti v MŠ, za personál a celkově za provoz školky, kdy potřebujeme, abychom fungovali a případná karanténa školku neposlala do červených čísel.  

Jsem tak nucena vydat rozhodnutí a snad nás ochrání před případnou karanténou – ZDE. Prosím tedy o spolupráci v této nelehké situaci, abychom se nemuseli opět stýkat online.

Já se budu ve školce pohybovat sporadicky – spíše vůbec, abych případně mohla zaskočit za některou z kolegyňku, pokud by musela do karantény. Pokud máte dotazy, připomínky, pište – volejte.

Ve stručnosti k plánu akcí – rušíme letos Vánoční představení (Mirka měla dobrý nápad, že bychom si mohli společně alespoň zazpívat u ohně koledy – promyslíme a dáme včas vědět) a zatím jsou zrušené i podzimní brigáda a vázání adventních věnců. Rušíme i naplánované výlety mimo MŠ, do školky budeme programy pro děti i nadále zvát. Pokud situace dovolí, tak vyrazíme s dětmi za programem ven – měli jsme v plánu divadlo, Mirakulum, …

Semináře pro rodiče zatím ponecháme – scházíme se v úzkém kruhu, tak by to mělo být pořádku, ale bude určitě potřeba absolvovat semináře v rouškách.

Přeji všem klidné a především zdravé dny a děkuji za spolupráci.

Bára P.