Kontakt
Liška Bystrouška
+420 733 527 799
info@skolkabystrouska.cz
Zdibsko 163
250 67 Klecany

Kurz pro rodiče - Zkušeností k respektování

Výchova dětí přináší mnoho úskalí a otázek, na něž je těžké najít správnou a jednoznačnou odpověď. Mnohokrát není snadné zachovat chladnou hlavu a nalézt nekonfliktní řešení. Kurz Zkušeností k respektování je zaměřen na to, abyste si čas se svými dětmi užívali a oboustranně z něj měli užitek.

Kurz Zkušeností k respektování vychází z principů Respektovat, být respektován. Kurz je třídenní a začneme v září. Přesné datum a cenu upřesníme. Předběžné nezávazné rezervace míst lze zasílat na barbora@skolkabystrouska.cz . Kapacita max 20 osob.

 

Popis kurzu

Kurz zaměřený na ženský element v rodičovství, klade důraz na harmonické rodinné zázemí, které rodiče mohou svým dětem nabídnout. Naši lektoři se s vámi vydají na cestu vedoucí k pochopení komunikace s dítětem, ale i mezi rodiči samotnými. Ukážeme si, že klíčem k pohodové atmosféře je komplexní řešení veškerých vztahů v rodině a nelze je od sebe jednotlivě oddělovat. Pro rozvoj emoční inteligence vašeho dítěte je zásadní respekt a důvěra, kterou jste ochotni mu dát.

 

Průběh

Kurz pro rodiče je rozdělen na dvě části. Nejdříve se zaměříme na vztahy a komunikaci jak s dětmi, tak v partnerském vztahu, a budeme analyzovat i vlastní osvojené vzorce chování. V druhé části se budeme věnovat našim emocím a skrytým potřebám našich dětí, jejich roli v životě a otázkám, které vyplynou z našich vlastních zkušeností.

Právě zkušenost, sebereflexe a vlastní cesta k řešení jsou hlavním výukovým prostředkem, kteří naši lektoři využívají a zaznamenávají s ním velký úspěch.