Kontakt
Liška Bystrouška
+420 733 527 799
info@skolkabystrouska.cz
Zdibsko 163
250 67 Klecany

Akce naší školky listopad

KADEŘNICE

S kadeřnicí jsme se domluvili na 16.11. Bohužel si na nás nemohla dříve udělat čas, jelikož už nastoupila do zaměstnání.

Na nástěnce bude zápisový arch, kde prosím piště jméno dítěte a vedle toho, jaký stři si přejete. Např. – zkrátit konečky o 5cm, mikádo po ramena, mikádo pod uši, strojkem na čís. XY, dodržet střih – jen zkrátit, ofinku, sestřihat po stranách, atp. Cena se pohybuje 100Kč – 180Kč.

 

PODZIMNÍ BRIGÁDA – 9.11.2017
Na 9.11. jsme naplánovali podzimní brigádu „Zazimování zahrady“. Kdo byste měl zájem se zúčastni a pomoci nám připravit spolu se svými dětmi zahradu na zimu, jste vítáni. Prosíme jen opět o zápis na nástěnce, abychom s dětmi mohli pro tatínky na odpoledne připravit občerstvení. Samozřejmě jsou vítány i maminky, ale směřovali jsme tuto činnost spíše k tatínkům, aby měli možnost strávit s dětmi aktivně čas u nás ve školce a pro maminky jsme spíš směřovali výroby adventních věnců.

 

A proč vás tak často „nutíme“ chodit do naší školky na různé akce???? :-D Ony si děti totiž u nás pak připadají více jako „doma“. Samozřejmě jim domov nikdy nenahradíme, ale pro děti je pak naše prostředí zase o kousek „bezpečnější“, protože vidí, že i vy tam rádi trávíte čas. Navíc se v dnešní uspěchané době snažíme nabízet aktivity, kde můžete s dětmi být pohromadě a jen tak si to užít.

Také jsem za ty 4 roky provozu zjistila, že se hodně přibližujeme komunitní školce, protože vztah se všemi rodiči máme na přátelské úrovni, přátelství našich a vašich děti někdy přerostou až v kamarádství a není výjimkou, že s některými rodiči a dětmi se stýkáme i poté, co již naši školku nenavštěvuji. A za to jsme moc rádi. ;)

 

VÝROBA ADVENTNÍCH VĚNCŮ – 20.11.2017

Prosím také zapsat na nástěnce - nejlépe do konce příštího týdne, abychom pořídili včas materiál.

Cena 450Kč - v ceně je veškerý materiál k výrobě věnců (korpus, dekorační materiál, atp.), káva/čaj, odborný dohled a pomoc ze strany Aničky ;) .

 

NOČNÍ SPANÍ – 8.12.

Na nástěnce se již můžete zapisovat na noční spaní ve školce. Cena pro školkové děti je 560Kč. Pro děti, které do naší školky nechodí je cena 1.060Kč.

 

NOBILIS

www.nobilis.cz

Budu opět objednávat výrobky od firmy Nobilis – přírodní kosmetika, aromaoleje, atp. Já přes zimu používám jemný nosní eukalyptový olej, spreje do místností – eukalypt, citrus, eukalyptový krém na prsa (výborné při kašlích, ale i jako prevence) a různé aroma olejíčky do aroma lamp, inhalaci nebo i do koupele.

Pokud byste někdo měli zájem, zašlete mi, prosím, na tento email odkazy výrobků, které si přejete, případně jakou gramáž. Nejlépe do pátku. O víkendu budu objednávat.

 

KUKADLOO       

www.kukadloo.cz

V létě jsem přes kamarádku narazila na fajn softshellové oblečení od českého výrobce. Kvalitní a praktické zpracování (gumový pás, atp.) mne oslovilo (měli jsme jarní/podzimní verzi kalhot – Nikolka je má když tak v boxíku ;)) a budu teď objednávat zimní verze kalhot. Pokud byste měli někdo zájem, pošlete mi prosím opět odkaz, velikost a barvu výrobku.

Prosím, také do konce tohoto týdne (do neděle).