Kontakt
Liška Bystrouška
+420 733 527 799
info@skolkabystrouska.cz
Zdibsko 163
250 67 Klecany

3/Opatření proti šíření Covid-19

Vážení rodiče,

Přináším další novinky k současné situaci.

1)      Dezinfekci stále máme. Dokonce se nám podařilo o malinko doplnit zásoby.

2)      Jelikož je situace taková, jaká je, musíme bohužel zrušit ŠVP. Vzhledem k tomu, že dnes člověk neví, co bude zítra, je těžké odhadnout, co bude za dva měsíce. Nemůžeme závazně rezervovat místo a pak po vás chtít stornopoplatky. Může se stát, že stále nebudou tyto akce povoleny, může se někdo z nás dostat do karantény a nebudeme tak mít personál, může se dostat do karantény celá školka, ale taky může být za měsíc klid…těch scénářů je mnoho a každá možnost je v současné době dost pravděpodobná. Proto rezervaci zruším a pokud se situace uklidní a najdeme vhodné místo, alespoň na pár dnů, tak s dětmi rádi vyrazíme.

3)      Níže kopíruju email z Bioney. Některé body se vás úplně netýkají, ale kopíruji to komplet, ať to dává smysl ;) Počítejte tedy s tím, že může dojít ke změně jídelníčku.

4)      Příští týden má být hezky. Děti ráno přioblékněte. Pokud bude přijatelně, budeme se scházet rovnou venku. Nejlépe, ať mají děti tenčí věci a více a můžeme vrstvit. Počasí je v tomto období bláznivé. Myslím, že již nejsou potřeba zimní boty, ani zimní kalhoty, ani zimní teplé čepice a nákrčníky, ale budou už stačit softshellky, tenké nákrčníky a čapky.

5)      Příští týden budou mít děti opět jedno dopoledne vození na konících. Další pak bude další týden. Doháníme teď leden, kdy bylo ošklivo a únor, kde jsme bojovali s chřipkou.

6)      Návštěvu pejska 25.3. jsme zatím ponechali.

Mějte hezký slunečný víkend a ať jsme všichni fit!!!

Bára